HAKKIMDA

Çetin ÖZDEMİR kimdir; diye merak edip, sayfama ulaşan siz değerli ziyaretçilerime öncelikle merhaba ve web siteme hoş geldiniz.

1988 yılında Samsun Bafra ilçesinde doğdum. 1993 yılında iş nedeniyle Denizli’ye yerleştik. İlk, orta ve liseyi Denizli’de okudum. Pamukkale Üniversitesi Dış Ticaret bölümü mezunuyum. 1997-1998 yıllarından itibaren bilgisayar ve teknolojiyle yakından ilgileniyorum.

2004 yılı başından bu yana; elektronik, üretim, bilgisayar ve yan ürünleri, web site içerik yönetimi, internet reklamcılığı, e-ticaret satış uzmanlığı ve kategori yöneticiliği, seo, Google Adwords reklamcılığı, sosyal medya uzmanlığı, özel internet proje geliştirme ve yönetimleri, fotoğraf çekme ve düzenleme, kurumsal kimlik tasarımı, web-grafik tasarım, gibi iş kollarında olmak üzere yaklaşık 16 yıllık iş tecrübem bulunmaktadır. Şuan tüm bu tecrübelerimle kişilere veya firmalara freelancer olarak hizmet vermeye devam etmekteyim.

Ayrıca Profesyonel çalışma hayatıma başladığım bir meslek olarak 2004 yılından bu yana, ASTAŞ A.Ş. firmasında Yedek Parça, Satış ve Pazarlama ekibinde çalışmaktayım.

Uzun yıllar boyunca ilgilendiğim ve kendimi geliştirmek üzere çalıştığım web-grafik tasarım alanımı, daha profesyonelleştirmek ve belgelendirmek adına, 2007 yılında grafik tasarım eğitimi ve sertifikasını aldım. Ardından e-ticaret, kişisel gelişim ve iletişim gibi birçok seminer ve eğitimlere katıldım. Sürekli gelişmekte olan teknolojiye olan merakım, dinamizmim, yeniliğe açık araştırmacı kimliğiminde iş hayatıma oldukça olumlu yansıdığı kanısındayım.
Sonuç olarak; kariyerim boyunca edinmiş olduğum tüm mesleki deneyimlerimi paylaşabilmek, yeni deneyimler kazanabilmek, kendimi daha da geliştirerek sürekli yenilenmek ve en önemlisi kazanmak kazandırmak prensibini benimsiyorum. Yıllar içerisinde edinmiş olduğum tecrübelerle uzmanlık kazandığım alanlar;

  • Web site tasarımı, ve içerik geliştirme,
  • Hosting hizmetleri,
  • Google Adwords reklam yönetimi,
  • Sosyal medya uzmanlığı,
  • Logo tasarımı ve grafik tasarım,
  • Bilgisayar ve telefon hizmetleri,
  • Fotoğraf ve video çekimleri’dir.

Bu konularda gerek firmanız veya markanız için, gerekse kişisel projelerinizde karşılıklı değer katmaktan mutluluk duyacağımı belirtmek isterim.
Bana ulaşmak için, iletişim sayfamdaki bilgilerden veya sosyal medya hesaplarımdan yararlanabilirsiniz.
Son olarak; sabırla okuyup buraya kadar geldiyseniz önce sizi tebrik ediyor, göstermiş olduğunuz ilgiye de çok teşekkür ediyorum.

Çetin ÖZDEMİR

Kariyer
Web Design 97%
Graphic Design 63%
Pc - Mobile Processing 83%
Bağlan.
1
Merhaba; hoş geldiniz.
Sitemize hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız varsa hemen şimdi yazabilirsiniz.