PC-MOBILE

Bilgisayar Destek

Bilgisayar Tamiri, donanım, program ve servis noktasında hizmet vermekteyiz. Bilgisayar tamiri servisi olarak masaüstü, laptop, notebook cihazlarınızda meydana gelebilecek arızalara marka ve model farketmeksizin servis hizmeti vermekteyiz Bilgisayar tamir servisi ihtiyacını duyduğunuz harddisk, ekran kartı, işlemci, ram, cd sürücü, monitör, power suplly gibi donanım parçalarının satışını, cihazına uyarlanmasınıda yapmaktadır. Bilgisayarınızın işletim sistemini kurulması, format atılması işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Bilgisayar servisi başta logo(Tiger) olmak üzere sektörde tanınan bir çok ticari programın satışını yapmakta ve eğitimini vermekteyiz. Bilgisayar tamiri farklı ağ, network kurulumları ve güvenlik sistemleri hizmeti alabilirsiniz.
7/24 Destek & Hizmet


 

Güçlü Destek Ekibi

Yazılım Destek Ekibi, oluşabilecek tüm sorunları hızlı ve kalıcı çözümler üretebilme yeteneğine sahiptir. Ekibimiz, müşteri memnuniyeti, kalite, yazılım teknikleri, problem yönetimi konularında sürekli olarak eğitim almakta ve kendini durmaksızın geliştirmektedir. Bilgi almak ya da destek talebi bırakmak için TIKLAYIN.


 

Pc/Mobile Software/Support

Destek birimine ihtiyacınız olduğu her anda bizler sizin için buradayız.
Bir sorunuz olabilir, Destek Temsilcisi ile iletişime geçmek isteyebilirsiniz, yardım ya da onarım hizmetinden yararlanmak isteyebilirsiniz. Tüm bu destek taleplerinizi çevrimiçi hizmet ve destek ile almanız oldukça kolaydır. Onarım talepleri, yazılım güncellemeleri sadece bir tık uzağınızda.

Bağlan.
1
Merhaba; hoş geldiniz.
Sitemize hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız varsa hemen şimdi yazabilirsiniz.