Web – Photograph

Web Site Tasarımı

Görsellik ve işlevsellik açısından zengin modern ve kullanıcı deneyimi kolaylığı sunan web siteleri hazırlıyoruz. Strateji belirleyerek geliştirdiğimiz projeler teknolojik alt yapı ve trendleri takip ederek masaüstü ve mobil platformlarda sorunsuz çalışacak şekilde üretiyoruz. Farklı iş kollarından müşterilere hizmet veren cetinweb, kendini tekrar etmeyen, tasarımlarında özgün, sürekli yeni ve farklı olmayı amaç edinir. Kurumsal web tasarımından online alışverişe; portal siteden mobil site arayüzüne kadar bir çok alanda çözümler sunar.


 

Kurumsal Web Tasarım Hizmeti

Kurumsal web tasarım hizmetimiz ile, en güncel yazılım ve grafik tasarım teknolojilerini kullanarak, kurumların veya işletmelerin kurumsal kimliklerinin internette en doğru şekilde lanse edilmesine imkân tanımaktayız. Unutmamanız gerekir ki, internette firmanızı ne kadar iyi tanıtırsanız, o kadar çok geri dönüş elde edebilirsiniz.


 

Kişisel Web Sitesi Hizmeti

Dijital dünyada sizi en iyi şekilde yansıtacak kişisel bir web sitenizin olması demek, ulaşmayı hedeflediğiniz kitlelere en kısa yoldan erişmeniz demektir. Ayrıca geçmişiniz, hedefleriniz, tecrübeleriniz, paylaşımlarınız, iletişim vb. bilgilerinizin yer alacağı kişisel bir web sitesi sahibi olarak, bir anlamda dinamik bir kişisel tanıtım sitesi oluşturmuş olursunuz.


 

E-Ticaret Sitesi Hizmeti

E-Ticaret siteleri, işletmelerin ürünlerini en iyi şekilde sergiledikleri, ziyaretçilerin ürünleri incelemelerine, alışveriş sepetlerine ekleyerek kolay ve verimli bir şekilde satın almalarına olanak sağlayan geniş kapsamlı dijital mağazalardır. Ayrıca e-ticaret siteleri, yalnızca fiziksel ürünlerin satıldığı bir ortam değil, İşletmelerin yeni müşteriler edinmesine yardımcı olan ve ürünlerin popülerliğini arttırmaya olanak sağlayan platformlardır.


 

PHOTOGRAPHDrone – Foroğraf Çekimleri

Profesyonel şekilde çekilen fotoğraf ve videolar, firmaların ürettiği ürünler ile yaptığı hizmetler hakkında insanlara bilgi vererek markanın tanınmasına ve hatırlanmasına büyük katkıda bulunarak insanların tüketim alışkanlıklarını etkilemekte ve onları yönlendirmektedir.

Fotoğraf ve videonun bireyler üzerinde yarattığı etkinin bilincinde olan cetinweb, müşterilerinin beklentileri ile ihtiyaçlarını tespit edip onlara kendilerini en iyi şekilde ifade edebilecekleri ortamı sunmaktadır.

Hizmetler

– İç Mekân
– Dış Mekân
– Mimari
– Endüstriyel
– Ürün
– Dron Çekimleri
– Kongre/Seminer Fotoğraf Çekimleri
– Kurumsal Tanıtım Videoları

Yapabileceklerimiz Hayallerinizle Sınırlı !

 

 

 

Uzaktan  kumanda edilen, 1080p Full HD kalitesinde 500 metre yüksekliğe kadar çıkarak, video ve resim kaydı yapılabilen drone kameralarımızla, değerli anı ve  projeleriniz için muhteşem sunumlar hazırlıyoruz. Açık veya kapalı  alanlarda gerçekleştirilen çekimlerimize, ihtiyaçlarınıza göre yerden  çekimler de ilave ediyor ve uzman montaj ekibimizin sanatkar ellerinden  sizlere istediğiniz formatta teslim ediyoruz.
Siz hayal edin ve isteyin, beraber gerçekleştirelim!

 

Bağlan.
1
Merhaba; hoş geldiniz.
Sitemize hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız varsa hemen şimdi yazabilirsiniz.