Web – Photograph

Web Site Tasarımı

Görsellik ve işlevsellik açısından zengin modern ve kullanıcı deneyimi kolaylığı sunan web siteleri hazırlıyoruz. Strateji belirleyerek geliştirdiğimiz projeler teknolojik alt yapı ve trendleri takip ederek masaüstü ve mobil platformlarda sorunsuz çalışacak şekilde üretiyoruz. Farklı iş kollarından müşterilere hizmet veren cetinweb, kendini tekrar etmeyen, tasarımlarında özgün, sürekli yeni ve farklı olmayı amaç edinir. Kurumsal web tasarımından online alışverişe; portal siteden mobil site arayüzüne kadar bir çok alanda çözümler sunar.


 

İçerik Yönetim Sistemi (CMS)

Özel olarak geliştirdiğimiz İçerik Yönetim Sistemi ile web sitesi güncellemeleri daha kolay ve hızlı yapılabilir. Kolay kullanımı ve sade ara yüzü ile kampanya görseli değiştirme, sınırsız ürün ve kategori ekleme; proje, hizmet ve haber gibi tüm içeriklerin değiştirlmesi ve güncellenmesi yapmak çok daha kolaydır.


 

Google Adwords Reklam Yönetimi (SEO)

Gerçekleştirdiğimiz web site projelerimiz için dijital pazarlama kanalı olarak, arama motorlarında daha yüksek performans elde etmek için, İçerik Yönetim Sistemi ile bütünleşik çalışan, site trafiğinin organik şekilde artmasını sağlayan Arama Motoru Optimizasyonu yapıyoruz. Amacımız müşterilerimizin online platformda daha etkin yer almalarını sağlamak.


 

Sosyal Medya Uzmanlığı

Sosyal medya ile hedef kitle ile müşterilerimiz arasındaki iletişimi kuvvetlendiren, fark yaratan, duruma en uygun sosyal medya içerik ve stratejileri geliştirerek duruma en uygun çözümler üretiyoruz. Her müşterimizin sosyal medyadaki var olma amacına, kurumsal kimliğine ve hedef kitlesine uygun, pazarlama stratejisi belirledikten sonra iletişim dili geliştiriyoruz.


 

PHOTOGRAPHDrone – Foroğraf Çekimleri

Profesyonel şekilde çekilen fotoğraf ve videolar, firmaların ürettiği ürünler ile yaptığı hizmetler hakkında insanlara bilgi vererek markanın tanınmasına ve hatırlanmasına büyük katkıda bulunarak insanların tüketim alışkanlıklarını etkilemekte ve onları yönlendirmektedir.

Fotoğraf ve videonun bireyler üzerinde yarattığı etkinin bilincinde olan cetinweb, müşterilerinin beklentileri ile ihtiyaçlarını tespit edip onlara kendilerini en iyi şekilde ifade edebilecekleri ortamı sunmaktadır.

Hizmetler

– İç Mekân
– Dış Mekân
– Mimari
– Endüstriyel
– Ürün
– Dron Çekimleri
– Kongre/Seminer Fotoğraf Çekimleri
– Kurumsal Tanıtım Videoları

Yapabileceklerimiz Hayallerinizle Sınırlı !

 

 

 

Uzaktan  kumanda edilen, 1080p Full HD kalitesinde 500 metre yüksekliğe kadar çıkarak, video ve resim kaydı yapılabilen drone kameralarımızla, değerli anı ve  projeleriniz için muhteşem sunumlar hazırlıyoruz. Açık veya kapalı  alanlarda gerçekleştirilen çekimlerimize, ihtiyaçlarınıza göre yerden  çekimler de ilave ediyor ve uzman montaj ekibimizin sanatkar ellerinden  sizlere istediğiniz formatta teslim ediyoruz.
Siz hayal edin ve isteyin, beraber gerçekleştirelim!