Uzaktan Yardım/Destek

Program Sorunları
Program hataları kullanıcı tarafından gerçekleştirilen ve bazen programın olağan dışı çalışmasıyla sonuçlanan geçersiz bir işlemdir.

Kurulum Sorunları
Orijinal Windows kurulumu ile sisteminizin daha hızlı ve sorunsuz çalışmasını sağlamalısınız. Kurulum sonrası hatalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Virüs Temizleme
Tüm bilgisayar kullanıcıların ortak sorunlarından birisi bilgisayarın zamanla yavaşlamasıdır. Bunun birçok sebebi olmakla birlikte virüslerden kaynaklı sorunu daha hızlı ve kolay bir şekilde çözüme kavuşturabiliriz.

Uzaktan Yardım Verdiğimiz Desteklerin bazıları;

 • Yazıcı Kurulumu
 • Mail Kurulum
 • Virüs Trojan Temizleme
 • Windows Ayarları
 • Windows Hızlandırma
 • Bazı Güncellemeler
 • DNS Ayarları
 • Kablosuz Ayarları
 • Wifi Şifre Değiştirme

Sorunların tespiti ve çözüm odaklı çalışmalar için zamandan tasarruf yapıyoruz.
Basit sorunları uzaktan kalıcı yöntemlerle onarıyor aciliyeti olan işlere zaman tanıyoruz.

Aşağıdaki linkten uzak masaüstü programına erişebilirsiniz…

Team Viewer İndir

Müşteri Yorumları

Toplam 53 Yorum

 1. Mail yoluyla bulaşan Virüsü Format atmadan Çözebildiginiz icin size minnettarım. Sayenizde bilgisayarım olması gerektiğinden daha iyi.

  iyi çalışmalar.

 2. Olabilecek en düşük bütçeyle toplanılabilecek en iyi bilgisiyar konusunda olan yardımlarınız, yazılımsal ve teknik konularda olan desteğiniz için sonsuz teşekkürler.

 3. Mobil lastik sektöründeki denizlinin en çok os yapan firması olmamızı sağladığın için sana minnettarım gerek izmir gerek denizlide söz verdiğin gibi hep bir numara ve birinci sırada olmamızı sağladığın için çok ama çok teşekkür ederim

 4. Gerek online destekte gerek sorun tespitinde gerekse site kurulum ve düzenleme konusunda her zaman her her koşulda mobil veya online desteğiyle çözüme ulaştıran madur etmeyen profesyonelce çalışmaları icin teşekkürler Çetin Özdemir…

 5. Her dakika hizmet var, gerek uzaktan erişim gerek mobil hiç bir şekilde mağdur olmadım teşekkürler kral

 6. Pc saçma saçma hatalar veriyordu format atıyordum 2 gün sonra yine aynı terane sürekli adware malware falan yükleniyordu. Bundan dolayı sürekli hantallaşıyor fan sesinden illallah ettim ki yardımıma sağolsun Çetin Bey yetişti. Uzaktan bağlantı ile format sonrası derin bir temizlik yaptı. PC kendine geldi. Demek ki ehli olmak gerekiyor Teşekkürler Çetin Bey

 7. Sözünün eri boş konuşmayan ve dediği her işi layıkı ile yapan ÇETİN bey e teşekkür ederiz maddi durumumu sayesinde toparladım Allah senden razı olsun Mobil lastik sektörüne yeniden giriş yaptım sayende işinin ehlisin ??

 8. Gerek online destekte gerek sorun tespitinde gerekse site kurulum ve düzenleme konusunda her zaman her her koşulda mobil veya online desteğiyle çözüme ulaştıran madur etmeyen profesyonelce çalışmaları icin teşekkürler Çetin Özdemir…

Bir yorum yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 2 3 4 6