Uzaktan Yardım/Destek

Program Sorunları
Program hataları kullanıcı tarafından gerçekleştirilen ve bazen programın olağan dışı çalışmasıyla sonuçlanan geçersiz bir işlemdir.

Kurulum Sorunları
Orijinal Windows kurulumu ile sisteminizin daha hızlı ve sorunsuz çalışmasını sağlamalısınız. Kurulum sonrası hatalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Virüs Temizleme
Tüm bilgisayar kullanıcıların ortak sorunlarından birisi bilgisayarın zamanla yavaşlamasıdır. Bunun birçok sebebi olmakla birlikte virüslerden kaynaklı sorunu daha hızlı ve kolay bir şekilde çözüme kavuşturabiliriz.

Uzaktan Yardım Verdiğimiz Desteklerin bazıları;

 • Yazıcı Kurulumu
 • Mail Kurulum
 • Virüs Trojan Temizleme
 • Windows Ayarları
 • Windows Hızlandırma
 • Bazı Güncellemeler
 • DNS Ayarları
 • Kablosuz Ayarları
 • Wifi Şifre Değiştirme

Sorunların tespiti ve çözüm odaklı çalışmalar için zamandan tasarruf yapıyoruz.
Basit sorunları uzaktan kalıcı yöntemlerle onarıyor aciliyeti olan işlere zaman tanıyoruz.

Aşağıdaki linkten uzak masaüstü programına erişebilirsiniz…

Team Viewer İndir

Müşteri Yorumları

Toplam 53 Yorum

 1. 7/24 uzaktan ve yakindan desteğini esirgemeyip ofisimizdeki tüm ekipmanlarmzi kullanır hale getirdiği için kendisine bizzat teşekkür ederiz

 2. Çetin bey isyerimin bilgisayari yavas ve problemli calisiyordu sağolsun gelip yardımcı oldu. Format atıldı’ harddisk degisti. Eski bilgiler sorunsuz kurtuldu. Suan bilgisayar gayet sağlıklı çalışıyor. Anlik bir problem oldugundada uzaktan baglanti ile sorunumuz çözülüyor. Çetin beye ilgisinden dolayo tesekkür ederim.

 3. Diğer odam da televizyonu kullanmam için özellikle wifi problemimden dolayı ne yapmam gerektiğine dair bir fikrim yoktu. O anda hızır gibi yetiştiler. İlk önce wifi router sonra televizyonda kullanmam için akıllı kutu almam önerisiyle müthiş bir işe el attılar. Her hangi bir arıza sorun da önceliklendirerek sizinle ilgileniyor olmaları da en büyük artılarından.. Her şey için teşekkürler..

 4. Web sitesi yapımında inovatif fikirleri , yaratıcı çözümleri ve müşteri odaklı yaklaşımı oldukça başarılı. Web aramalarında işletmenizi üstlerde görmek isterseniz doğru tercih “ cetinweb.org “

 5. Özellikle format ve pc hızlandırma için çok teşekkür ederim. Pandemi dönemindeki evden çalışma günlerimde çalışmayan bilgisayarımı ayaklandırıp hayatımı kurtardığı için…

 6. Teknoloji konusunda yaptığı yardımlardan dolayı teşekkür ederim teknolojide üstüne tanımam herşey için teşekkürler

 7. Gerek telefon íle gerek uzaktan bağlantı yoluyla her tűrlű problemím sorunsuz gíderíldí, íșçílík ve hízmet desteğí íçín herzaman yardımcı olduğu için teșekkűr ederíz ???

 8. İşini ustalıkla yapan ve her zaman online destek ile yardımcı olmaya çalışıp problemleri çözümlüyor
  Teşekkürler ÇETİN ÖZDEMİR

Bir yorum yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 2 3 4 5 6